• 0 505 612 41 45
  • info@ozerapart.com

Makaleler

Eskişehir'de Nerede Kalınır?

eskisehir-de-nerede-kalinir.jpg

Öğrenci kenti olarak adlandırılan Eskişehir'in 2018 verilerine göre; 871.000'den fazla nüfusu vardır ve bu nüfusun %8.29'unu öğrenciler oluşturuyor. Her geçen yıl bu sayı katlanarak artıyor ve dolayısıyla birçok ihtiyacı da yanında getiriyor. Günümüz de her şeyin pahalanması ve ulaşılabilirliğin düşmesi nedeniyle seçeneklerimiz oldukça kısıtlıdır ama size güzel bir haberim var. Ulaşılabilir fiyatları, üstün konforu, yüksek güvenlik sistemi ve mükemmel hizmet kalitesiyle karşımıza rakipsiz bir adres çıkıyor; Özer Erkek Apart.

Öğrencilerin bu güne kadar oldukça memnun olduğu işletmede bir çok olanak mevcut. Tek kişilik ve Çift kişilik seçenekleriyle hizmet veren Özer Erkek Apart misafirlerini aile fertleri gibi görüyor. Öğrencilerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayan Apartta; bilardo salonu, masa tenisi, langırt, playstation gibi sosyal aktiviteler sunuluyor. Üstelik saat sınırları da ücret de yok.

            Çift kişilik ve tek kişilik odalardan söz etmiştik. Detaylandıralım; Tek kişilik odalarda, ortopedik yatak ve başlıklı baza yer alıyor.  Ayrıca komodin, kitaplık, eşya dolabı, çalışma masası, ofis sandalyesi ve dinlenme koltuğu da bulunuyor. En güzel yanı ise; her dairenin kendine ait buzdolabı, ocak ve yemek masası bulunan bir mutfağı olması. Tüm ihtiyaçları karşılayan Özer Erkek Apart bununla da sınırlı kalmıyor. Her dairenin kendine ait birer banyosu bunuyor.

            Çift kişilik odalarda da konfor oldukça ön planda tutulmuş. Tek kişilik odalardan tek farkı ise, herşeyin iki tane olması. Başlıklı baza ve ortopedik yatağın arasında konumlanan elbise dolaplarından biri, iki yatağın arasına yerleştirilerek kişiye özel alan oluşturuyor. Her çalışma masası öğrencinin kendi alanında duruyor. Bakıldığı zaman; bir bütünlük sağlayan, aynı zamanda da kişinin kendine has alanının olduğu söylenebilecek dekorasyona hayran kalıyorsunuz. Mutfak, tek kişilik odalardan daha büyük yeterli sevide. Ayrıca iki seçenekte de odalarda kendilerine ait balkonlar bulunuyor.

            Özer Erkek Apartın hizmetleri tabi ki de bununla sınırlı kalmıyor. Her oda ve ortak alanlarda bağlantı hızı yüksek internet hizmeti, 7/24 sıcak su, sosyal alanlar ve ücretli olarak çamaşır yıkama hizmeti sunuyor. Kapasitesinin çok çok üzerinde hizmet veren apart, güvenlik hizmetiyle de rakipsiz. 24 saat boyunca güvenlik görevlisi bulunan ve kameralarla takip edilen binayı özel kılan başka bir güvenlik unsuru ise; parmak izi ile giriş sistemi. Üstün güvenlikli veri tabanında kayıtlı olmayan kişilerin aparta girmeleri neredeyse imkansız. Tüm fatura ve giderler ise, ücrete dahil.

Sözün özü öğrenciyseniz hem ulaşılabilir hem de Osmangazi üniversitesine yakın olsun istiyorsanız. Temizlik, kalite ve güvenlik sizin içinde ön plandaysa ilk tercihiniz Özer Erkek Apart olsun.