• 0 505 612 41 45
  • info@ozerapart.com

Makaleler

Osmangazi Üniversitesine Yakın Apartlar

osmangazi-universitesine-yakin-apartlar.jpg

Eskişehir'de bulunan ve 3 üniversiteden biri olan Osmangazi Üniversitesi'nin yolu gözüktü. İster şehirde yeni olun, isterseniz yeni bir okul yılı olsun. Kiralar almış başını gitmiş ve siz okula yakın bir yerde yaşamak istiyorsunuz. Kışın zaten kim uzak bir noktaya yürüyerek gitmek ister ki? Gerekli araştırmayı da yaptınız. Öyleyse kesinlikle Özer Erkek Apart'ı tercih ediyorsunuz. Biz bilmeyenlere söyleyelim.

 Özer Erkek Apart, Osmangazi Üniversitesi'ne sadece 7 dakika yürüme mesafesinde. Tramvay durağına ise 200 metre. Okula olan kısa mesafesinin yanı sıra, okul kapısına gelmeden bir kaç metre kala kahvaltı yada öğlen yemeğinizi yiyebileceğiniz, hatta arkadaşlarınızla vakit dahi geçirebileceğiniz Elma Cafe & Bistro adında mükemmel bir işletme var. üstelik apart öğrencilerine %20 indirim veriyor. Tavsiye ederim.

 Özer Erkek Apartı neden tercih ediyorum; sadece okuluma yakın olduğu için mi? Tabii ki de hayır. Apartın kendine ait bir havası var. Üniversitenin çevresindeki en gösterişli ve en modern yapı. Giriş kapısından geçerken ambiyansa hayran kalıyorsunuz. Tabii kimse makyaj için bir şeyi tercih etmez. Öyleyse sıralayalım;

 Öncelikle fiyat ve performans diyorum. Fiyatı Üniversite'nin çevresindeki en uygun Apartlardan biri. Ayrıca işletmenin tüm personeli aile sıcaklığıyla yaklaşıyor ve sizinle dost oluyorlar. Tabi ki de her işletmede olduğu gibi kurallar var. Fakat burada kurallar umurunuzda olmuyor. Çünkü personelin size yaklaşımı o kadar içten ve dostane ki; siz kendi kurallarınızla mekanı özümsüyorsunuz. Başka ne sebepten dolayı bu apartı seçiyorum? Bu sorunun cevabı da performanstan geçiyor. Ortak kullanım alanlarında sıkılmadan ve tüm imkanlarından sınırsızca yararlana biliyorsunuz. Bilardo masası, masa tenisi, langırt, playstation konsolu ve yapının her yerinden kusursuz bir şekilde hizmet veren internet ağı.

  Aslında bunlar benim için yeterli olabilirdi fakat aslan yattığı yerden belli olurmuş. Peki odalar nasıl? Özer Erkek Apart da tek kişilik ve iki kişilik odalar bulunuyor. Tek kişilik odalar da; başlıklı baza ve ortopedik yatak, komodin, çalışma masası ve ofis sandalyesi, elbise dolabı ve kitaplık bulunuyor. Asıl etkileyici olan kısımsa şunlar; kendinize ait olan mutfağınızın içinde yemek masası ve ocak bulunuyor. Mutfak ise oldukça şık. Sürprizler bu kadarla sınırlı değil. Kim kendisine ait bir balkonu olsun istemez ki? Özer Erkek Apart'da var. Söylemeyi unutmayalım; Kendinize ait, 7/24 sıcak suyu olan, lüks bir banyonuz da mevcut.

  Cift kişilik odaların da diğer odalardan eksik kalır bir yanı yok. Her şey kişiye özel olarak dizayn edilmiş ve oda planlaması buna göre tasarlanmış. Tek odanın içinde, iki farklı yaşam süre biliyorsunuz. M2 olarak oldukça geniş olan odalar kesinlikle çok ferah. Her türlü ihtiyacınızı karşılayabiliyor ve bir çok zaman odanızda ya da balkonunuzda vakit geçire biliyorsunuz.

  Apart'ın artıları bununla da bitmiyor. Terasında geniş bir alanı bulunan binada mangal bile yapmak mümkün ve ücretli olarak çamaşırlarınızı yıkata biliyorsunuz. Bina konum olarak okul ve ana caddeye yürüme mesafesinde olmasına rağmen kesinlikle araba gürültüsü çekmiyorsunuz. Öğrenci için en güzel yanlarından biri de bu. Ayrıca binanın harika bir güvenlik sistemi var. Kapıda ki güvenlik görevlisinin yanı sıra, bina ve çevresi 7/24 güvenlik kameraları ile izleniyor. Tabii bununla da kalmıyor. Parmak okuma sistemi ile giriş yapılabilen Apartta kendinizi güvende hissediyorsunuz.

  Dediğim gibi; fiyat performans açısından düşünüldüğünde, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin çevresindeki en mantıklı seçim olarak sadece Özer Erkek Apart var. İyi dersler.