• 0 505 612 41 45
  • info@ozerapart.com

Eskişehir Erkek Apart

Eskişehir erkek öğrenci apart olarak görev yapan Özer Apart, kaliteli, güvenli ve konforlu bir konaklama hedefiyle hizmete başlamıştır. Yalnızca valizinizi alıp gelebileceğiniz şekilde düzenlenen dairelerimizde bir evde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar bulunmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik oda seçeneklerine sahip apartımız ulaşım ağının da çok yakınındadır.

 

Özer Erkek Apart'ta yer alan tüm daireler full eşyalı olarak tabir edilen ve içerisinde yatak, baza, komodin, gardolap gibi eşyaların yer aldığı dairelerdir. Tek veya çift kişilik olarak tercih edilebilen dairelerde full eşyalı bir mutfak, banyo ve balkon bulunmaktadır.

 

Öğrenci nüfusunun yoğun olduğu Büyükdere Mahallesinde yer alan apart Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'ne yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bunun yanında Eskişehir Teknik Üniversitesi'ne ve Anadolu Üniversitesi'ne tek vasıta ile ulaşabileceğiniz avantajlı bir konuma sahiptir. Bölgede yaşayan öğrenci sayısının çokluğundan dolayı sürekli canlı olan bir bölge olan Eskişehir Büyükdere apart açısından öğrencilerin ilk tercih ettiği noktalardan biridir.

 

Ev tutmak, eşya almak, elektrik, doğalgaz gibi abonelikleri açtırmak gibi birçok angarya işten kurtulmanızı sağlayan Eskişehir apart erkek, tüm abonelikleri açık, eşyaları döşenmiş bir daire mantığındadır. Apartımızın girişinde uygulanan parmak izi tanıma sistemi, 24 saat kayıt yapan güvenlik kameraları ile güvenlik en üst seviyededir.