• 0 505 612 41 45
  • info@ozerapart.com

Hakkımızda

Elma Grup yapılanmasıyla faaliyet gösteren işletmemiz 2016 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Bina deprem yönetmeliğine uygun olarak kendi inşaat firmamız tarafından inşa edilmiş ve misafirlerimize yönelik tüm detaylar düşünülmüştür.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmeti amaç edinmiş bir işletmeyiz çocuklarınızın bize emanet olduğunun farkındayız bu nedenle onlara en iyi hizmeti verme gayreti içerisindeyiz. Kalitesi ve hizmetiyle farklı bir işletme. Gözünüzün arkada kalmayacak…

Özer Erkek Apart olarak Elma Grup bünyesinde 2016 yılında faaliyet göstermeye başlayan Apartımız, ilk günden bu yana aynı heyecanla hizmet vermeye devam etmektedir. Sunduğu imkanlar ve öğrenci dostu yaklaşımıyla Apart anlayışına yeni bir soluk getiren Özer Erkek Apart, Özdemir ailesinin hizmetleri ve güleryüzü ile öğrencilerimize kendilerini evlerinde hissettirecek bir ortam sunmaktadır.

Depreme dayanıklı olarak inşaa edilmiş Apartımız 55 kişilik kapasiteye sahiptir. Misafirlerimiz için en ideal şekilde dizayn edilmiş; giysi dolaplarına ve çalışma masalarına ortopedik çalışma sandalyelerine yatak başlarındaki duvar prizlerine sahip  tek kişilik ve çift kişilik odalarımız mevcuttur. Apartımızda yemek yapmak isteyen öğrencilerimizin kullanabileceği mutfaklar ve keyifli vakit geçirebilecekleri oyun salonu bulunmaktadır. Temizlik anlayışı ve teknolojik altyapısıyla kendini sürekli yenileyen Apartımızın en büyük avantajlarından biri de sürekli ulaşılabilir bir konumda olup, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’ne 5 dakika tramway durağına 2 dakika yürüme mesafesinde bulunması.

Öğrencilerimizin yalnızca öğrencilik hayatları boyunca konakladıkları bir mekan olmanın ötesinde onlara yaşam boyu anımsayacakları sıcak bir yuva ortamı sunuyoruz. Modern iç ve dış dizaynıyla, kaliteli ve ilkeli bir işletmecilik anlayışıyla misafirlerimizin Rahatı için çalışıyoruz.

Önceliğimiz öğrencilerimiz… Gönül rahatlığıyla ailelerin çocuklarını emanet edebilecekleri, güvenli, konforlu, hijyenik ev ortamı ve deneyimli kadrosu ile Özer Erkek Apart sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

 

Vizyonumuz

Misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerin daha iyisi olabileceğinin bilinciyle sürekli kendimizi kontrol ediyor, yeniliyor ve geliştiriyoruz. Misafirlerimizin ailelerinden uzak öğrenciler olduğunun bilinciyle aile sıcaklığında bir ortam sunuyoruz.

Bir apart olmanın ötesine geçip geleceğimize yön verecek gençlerimizin hayatlarında güzel bir  anı olmak ve onların gelişimlerine katkıda bulunmak istiyoruz. 

Dürüst ve kaliteli bir işletme, misafir öğrencilerimize aile sıcaklığında bir ortam ve sürekli gelişime açık bir anlayışla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz ki hem Eskişehir'de Apart anlayışının gelişip kendini yenilemesini sağlamak hem de Eskişehir’de Kaliteli Apart Hizmeti denilince akla gelen ilk isim olmak istiyoruz.